Menu użytkownika

Header Bg Front

Z nami lepiej wypozycjonujesz i zareklamujesz swoją firmę w Internecie. Nasz darmowy katalog katalog firm jest przyjazny dla urządzeń mobilnych! Dzięki nam pozycjonowanie Twojej firmy będzie jeszcze skuteczniejsze. Zarejestruj się i dodaj prezentację - to zajmie dosłownie kilka minut. Każdy wpis jest pozycjonowany co gwarantuje, że natychmiast po dodaniu, Katafi - katalog firm z linkiem dofollow

Darmowy katalog firm. Nowi Klienci w zasięgu Twoich możliwości

1. Definicje

1.1 Katalog firm – strona internetowa dostępna pod adresem www.katafi.pl, (w dalszej części zwana "Katalogiem") której właścicielem jest IM-LOGIC Michał Frątczak, ul. Sadowa 6, 11-200 Bartoszyce, NIP 651-165-95-59

1.2 Regulamin - niniejszy dokument określający zasady korzystania z Katalogu.

1.3 Użytkownik – każda osoba fizyczna lub prawna, bądź jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej, która korzysta z zasobów i usług Katalogu.

1.4 Panel Użytkownika – przestrzeń strony dostępna po udanym zalogowaniu, która umożliwia Użytkownikowi dodanie prezentacji swojej firmy oraz późniejszą edycję wprowadzonych danych

1.5 Administrator - osoba odpowiedzialna za poprawne funkcjonowanie Katalogu. Administratorem Katalogu jest Michał Frątczak.

1.6 Moderator - osoba nadzorująca zamieszczone przez Użytkowników prezentacje.

2. Postanowienia ogólne

2.1 Katafi.pl jest Katalogiem prezentującym firmy zlokalizowanych na terenie Polski

2.2 Akceptacja Regulaminu Katafi.pl jest niezbędna w celu dodania prezentacji firmy.

2.3 Potwierdzenie akceptacji Regulaminu jest oświadczeniem Użytkownika o zapoznaniu się z nim i wyrażeniem zgody na zawarte w nim warunki.

2.4 Moderatorzy oraz Administrator posiadają możliwość monitoringu zawartości i wyglądu każdego konta. Pomimo tego, nie ma gwarancji, iż każda prezentacja zostanie zweryfikowana natychmiast po jej stworzeniu.

2.5 Moderatorzy mają prawo edycji wpisu w razie zaistnienia błędów stylistycznych, błędów ortograficznych, braku interpunkcji lub naruszenia zasad umieszczonych w pozostałej części regulaminu.

2.6 Administrator dołoży wszelkich starań aby Katalog działał prawidłowo z zastrzeżeniem działania siły wyższej.

2.7 Rejestracja oraz korzystanie z usług Katalogu są bezpłatne .

2.8 Administrator serwisu będzie promował Prezentacje znajdujące się w Katalogu, wykorzystując do tego dostępne narzędzia, w tym media społecznościowe, pozycjonowanie (wpisu w Katalogu), reklama tradycyjna i tym podobne. W związku z czym, w chwili zamieszczenia prezentacji w Katalogu Katafi.pl, Użytkownik udziela Administratorowi bezpłatnej, bezterminowej, nieograniczonej co do miejsca i czasu licencji na korzystanie z wprowadzonych przez siebie treści, materiałów graficznych oraz multimedialnych, na wszelkich polach eksploatacji pod warunkiem, że charakter wykorzystania wymienionych będzie służył na korzyść dla prezentowanej firmy i nie ukaże jej w złym świetle.

2.9 Opłacenie Prezentacji nie jest tożsame z jej automatyczną akceptacją. Jeśli Prezentacja będzie zawierała treści niezgodne z niniejszym regulaminem, niezwiązane z charakterem działalności firmy lub w ocenie Administratora będzie nieodpowiednia - Administrator i Moderatorzy zastrzegają sobie wstrzymanie publikacji Prezentacji do czasu skorygowania błędu. Czas na skorygowanie zastrzeżeń Administratora i Moderatorów wynosi 5 dni roboczych

3.0 W przypadku braku reakcji na zastrzeżenia o których mowa w punkcie powyższym, Prezentacja zostanie usunięta a pieniądze wpłacone na poczet dodania Prezentacji - zwrócone. Dotyczy wyłącznie

3.1 W przypadku wprowadzenia zmian w istniejącej Prezentacji, które będą zawierały treści niezgodne z niniejszym regulaminem, niezwiązane z charakterem działalności firmy lub w ocenie Administratora będą nieodpowiednie, Administrator lub Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do wstrzymania publikacji Prezentacji do czasu skorygowania błędu. Czas publikacji Prezentacji nie będzie wydłużony o okres wstrzymania publikacji Prezentacji. Nie przysługuje również żadna forma rekompensaty.

3. Warunki korzystania z Katalogu

3.1 Treść umieszczona przez Użytkownika, jest wyrażeniem wyłącznie jego poglądów.

3.2 Użytkownik oświadcza, że posiada pełne prawo do reprezentowania Firmy w Katalogu a także do treści, obrazów oraz innych materiałów jakie zostaną przez niego umieszczone w Prezentacji.

3.3 Za wszelkie szkody wynikające z opublikowanej przez Użytkownika treści, odpowiada tylko i wyłącznie on sam. Akceptując Regulamin Użytkownik potwierdza, że Katafi.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść, dokładność oraz aktualność umieszczonych informacji przez Użytkowników reprezentujących Firmę

3.4 Jednocześnie każdy Użytkownik akceptując niniejszy Regulamin potwierdza, że nie będzie wykorzystywał Katalogu do publikacji materiałów lub odnośników do materiałów i plików, które w powszechnym rozumieniu uznawane są za fałszywe, niedokładne, zniesławiające, obraźliwe, wulgarne, nawołujące do nienawiści, obsceniczne, naruszające prywatność, czy też prawo obowiązujące na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

3.5 Zakładając konto w Portalu e-traveler.com.pl, Użytkownik akceptuje możliwość otrzymywania na wskazany podczas rejestracji adres e-mailowy, informacji dotyczących aktualizacji oraz informacji o charakterze reklamowym.

3.6 Pole "Krótki Opis" wyświetlane jest w wynikach wyszukiwania deklarowanych przez Internautów. Służy ono do poinformowania użytkownika o charakterystyce Firmy lub ofercie, którą znajdzie wchodząc w szczegóły prezentacji. W związku z czym, w polu zabronione jest umieszczanie odnośników (linków), formatowanie tekstu celem poprawy jego widoczności (pogrubienie, zmiana kolor, pochylenie. Tekst powinien mieć standardowe formatowanie), istnieje ograniczenie do 160 znaków. W sytuacji, gdy pole nie zostanie w ogóle wypełnione, wysłane zostanie powiadomienie na maila a jeśli po upływie 3 dni nie nastąpi jego aktualizacja, Administrator i Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do wypełnienia go podstawowymi danymi znajdującymi się w prezentacji (jeśli będą wystarczające do zaprezentowania oferty).

3.7 W razie braku logo Firmy, wykorzystane zostanie pierwsze zdjęcie umieszczone w galerii (jeśli została wgrana).

3.8 Logo prezentujące Firmę nie może przekroczyć 200KB wagi.

3.9 Zdjęcia w galerii nie mogą przekroczyć wymiarów 800x600 pixeli oraz nie mogą być cięższe niż 150KB. Każdy Użytkownik może wgrać maksymalnie 5 zdjęć do galerii.

4.0 Administrator zastrzega sobie możliwość do publikowania promocji oraz modyfikowania opłat za wpis oraz Rozwiązania Premium w dowolnym czasie. Aktualne promocje oraz zmiany cen nie wpływają na już zakupione usługi lub Wpisy w Katalogu.

4 Ochrona danych

4.1 Użytkownik wyraża zgodę na gromadzenie, przechowywanie i przetwarzanie jego danych przez Administratora Katafi.pl.

4.2 Administrator nie udostępni danych osobowych oraz adresu e-mail osobom trzecim.

4.3 Użytkownik ma wgląd oraz możliwość edycji wprowadzonych danych z wyłączeniem pola "Nazwa Użytkownika", którego edycja nie jest możliwa.

4.4 Użytkownik zobowiązuję się nie udostępniać swojej Nazwy Użytkownika oraz Hasła, które umożliwiają dostęp i edycję danych zawartych w Prezentacji . Katafi.pl nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z ingerencji osób nieupoważnionych do zarządzania prezentacją obiektu i korzystania z usług Portalu.

5. Postanowienia końcowe

5.1 Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikacji niniejszego regulaminu. Nowe postanowienia regulaminu wchodzą w życie z dniem jego publikacji. Informacja o zmianach w regulaminie zostanie wysłana do wszystkich zarejestrowanych użytkowników na 3 dni przed planowanymi zmianami.

5.2 Jeśli zajdzie podejrzenie naruszenia zasad niniejszego regulaminu, Administrator ma prawo do usunięcia konta lub jego zawieszenia do czasu wyjaśnienia sporu.

5.3. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za przerwę w funkcjonowaniu Katalogu wskutek działania siły wyższej lub wskutek działań, na które nie miał wpływu

5.4. Wszelkie reklamacje dot. usługi należy zgłaszać drogą mailową na dane zawarte w dziale KONTAKT. Reklamacje będą rozpatrywane najszybciej jak to możliwe, jednak nie dłużej niż 7 dni roboczych

5.5. Każdy Użytkownik nieposiadający osobowości prawnej (tj. nie prowadzący działalności gospodarczej), który zdecyduje się na skorzystanie z usług Katalogu, ma prawo do odstąpienia od korzystania z wpisu w Katalogu w ciągu 14 dni od dnia dodania wpisu. W tym wypadku pieniądze wpłacone na konto na poczet wpisu zostaną zwrócone na podane przez Użytkownika konto bankowe w ciągu 7 dni roboczych od daty zgłoszenia odstąpienia od korzystania z wpisu.

Nasze propozycje reklamowe:

pierścionki ceramiczne

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat oferuje produkty ze srebra najwyższej jakości. W ofercie znaleźć można pierścionki ceramiczne oraz pierścionki wykonane metodą tradycyjną, również z cyrkoniami lub kamieniami szlachetnymi. Pierścionki od Atwora to dobry pomysł na wyjątkową okoliczność - taką jak zaręczyny ale również na prezent dla bliskiej osoby Ogromny przekrój oferty (zarówno produktowej jak i cenowej) z pewnością pozwoli na dobranie czegoś ciekawego

uzdrowisko ciechocinek

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Eden uzdrowisko Ciechocinek oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu