Menu użytkownika

Header Bg Front

Lada recepcyjna biała,lada recepcyjna na wymielowaar,lada biała,lada połysk,lada hot

Dodaj do ulubionych
Kontakt 509419689
www.pekro.pl

Opis

Lady Recepcyjne,

 

Jesteśmy producentem oraz dystrybutorem lad recepcyjnych oraz mebli biurowych i mebli metalowych. Meble recepcyjna to szczególna część wyposażenia meblowego. Lada w recepcji musi wyglądać zjawiskowo, a przynajmniej bardzo dobrze, ponieważ to ona będzie miała jako pierwsza, kontakt, z naszym potencjalnym klient. Możemy zaproponować ladę gotową, bądź ladę recepcyjną na wymiar.

Lokalizacja

Radomsko, Łódzkie

Nasze propozycje reklamowe:

pierścionki ceramiczne

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat oferuje produkty ze srebra najwyższej jakości. W ofercie znaleźć można pierścionki ceramiczne oraz pierścionki wykonane metodą tradycyjną, również z cyrkoniami lub kamieniami szlachetnymi. Pierścionki od Atwora to dobry pomysł na wyjątkową okoliczność - taką jak zaręczyny ale również na prezent dla bliskiej osoby Ogromny przekrój oferty (zarówno produktowej jak i cenowej) z pewnością pozwoli na dobranie czegoś ciekawego

uzdrowisko ciechocinek

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Eden uzdrowisko Ciechocinek oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu