Menu użytkownika

Header Bg Front

Kawiarnia Lala Cafe

Dodaj do ulubionych
Kontakt +48 785 094 465
info@lalacafe.pl
https://lalacafe.pl

Opis

Kawa podawana jest na przeróżne sposoby. Wielokrotnie zależy to od miasta czy kraju. We Włoszech na przykład najpopularniejsza jest kawa espresso serwowana w tycich filiżankach. Jest to bardzo mocna kawa skutkiem tego także podaje się ją w tak niewielkich filiżankach. W Polsce mamy zwyczaj picia kawy parzonej - drobinki zmielonych ziaren palonej kawy wsypuje się do filiżanki oraz zalewa wrzącą wodą. To niesłychanie specyficzny sposób podawania, lubiany w nielicznych krajach. Sprawdź Kawiarnia Lala Cafe, kawiarnię w Świeradowie-Zdroju, która zapewni Ci niezapomniane wrażenia kawowe a też sympatyczną obsługę oraz atmosferę w lokalu.

Lokalizacja

Świeradów Zdrój, Dolnośląskie
11 Listopada 22, 59-850

Nasze propozycje reklamowe:

pierścionki ceramiczne

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat oferuje produkty ze srebra najwyższej jakości. W ofercie znaleźć można pierścionki ceramiczne oraz pierścionki wykonane metodą tradycyjną, również z cyrkoniami lub kamieniami szlachetnymi. Pierścionki od Atwora to dobry pomysł na wyjątkową okoliczność - taką jak zaręczyny ale również na prezent dla bliskiej osoby Ogromny przekrój oferty (zarówno produktowej jak i cenowej) z pewnością pozwoli na dobranie czegoś ciekawego

uzdrowisko ciechocinek

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Eden uzdrowisko Ciechocinek oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu