Menu użytkownika

Header Bg Front

Fotograf Łukasz Popielarz

Dodaj do ulubionych
Kontakt +48 725 416 686
lukaszpopielarz.pl

Opis

Łukasz to fotograf przez duże F. Zdjęcia są jego pracą i pasją. Cechuje go profesjonalne podejście do wykonywanej pracy, duży talent i wieloletnia praktyka, dzięki czemu jest to odpowiedni fotograf ślubny. Profesjonalista, któremu można, a nawet warto zaufać, bo z pewnością wykona dla nas wyjątkowe i niepowtarzalne oraz oddające klimat i emocje sesje czy reportaże ślubne. Szukasz fotografa z miasta Szczecin? Sprawdź informacje o Łukaszu na jego stronie www.

Lokalizacja

Szczecin, Zachodniopomorskie

Nasze propozycje reklamowe:

pierścionki ceramiczne

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat oferuje produkty ze srebra najwyższej jakości. W ofercie znaleźć można pierścionki ceramiczne oraz pierścionki wykonane metodą tradycyjną, również z cyrkoniami lub kamieniami szlachetnymi. Pierścionki od Atwora to dobry pomysł na wyjątkową okoliczność - taką jak zaręczyny ale również na prezent dla bliskiej osoby Ogromny przekrój oferty (zarówno produktowej jak i cenowej) z pewnością pozwoli na dobranie czegoś ciekawego

uzdrowisko ciechocinek

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Eden uzdrowisko Ciechocinek oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu