Menu użytkownika

Header Bg Front

Krak-Old Sp. z o. o.

Dodaj do ulubionych
Kontakt Krak-Old Sp. z o. o.
http://www.krak-old.pl/

Opis

Krak-Old Sp. z o.o. to hurtownia artykułów elektrycznych, która gwarantuje wysoką jakość oferowanych produktów. W ofercie znaleźć można wentylatory, silniki elektryczne, baterie i latarki, oprawy oświetleniowe oraz szereg innych rozwiązań. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności przedsiębiorstwa odwiedź stronę internetową http://www.krak-old.pl/ na którą serdecznie zapraszamy.

Lokalizacja

Kraków, Małopolskie
ul. Limanowskiego 48, 30-551

Nasze propozycje reklamowe:

pierścionki ceramiczne

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat oferuje produkty ze srebra najwyższej jakości. W ofercie znaleźć można pierścionki ceramiczne oraz pierścionki wykonane metodą tradycyjną, również z cyrkoniami lub kamieniami szlachetnymi. Pierścionki od Atwora to dobry pomysł na wyjątkową okoliczność - taką jak zaręczyny ale również na prezent dla bliskiej osoby Ogromny przekrój oferty (zarówno produktowej jak i cenowej) z pewnością pozwoli na dobranie czegoś ciekawego

uzdrowisko ciechocinek

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Eden uzdrowisko Ciechocinek oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu