Menu użytkownika

Header Bg Front

Konsmetal - szafy metalowe, sejfy ogniotrwałe, sejfy, sejf, szafy na broń

Dodaj do ulubionych
Kontakt 605165365
http://www.e-sejfy.pl/

Opis

Nasza firma oferuje produkty do zabezpieczania mienia, takie jak : meble metalowe socjalne, kasetki metalowe, szafy kartotekowe, szafy ognioodporne i metalowe oraz różnego rodzaju sejfy. Oferowane przez nas produkty posiadają certyfikaty oraz atesty, które potwierdzają ich trwałość i jakość. Naszymi klientami są osoby prywatne, ale również duże przedsiębiorstwa oraz banki. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło na osiągnięcie światowego poziomu w dziedzinie konstrukcji oraz produkcji zabezpieczeń pasywnych.

 

Lokalizacja

Warszawa, Mazowieckie
Al. Jerozolimskie 103, 02-011

Nasze propozycje reklamowe:

pierścionki ceramiczne

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat oferuje produkty ze srebra najwyższej jakości. W ofercie znaleźć można pierścionki ceramiczne oraz pierścionki wykonane metodą tradycyjną, również z cyrkoniami lub kamieniami szlachetnymi. Pierścionki od Atwora to dobry pomysł na wyjątkową okoliczność - taką jak zaręczyny ale również na prezent dla bliskiej osoby Ogromny przekrój oferty (zarówno produktowej jak i cenowej) z pewnością pozwoli na dobranie czegoś ciekawego

uzdrowisko ciechocinek

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Eden uzdrowisko Ciechocinek oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu