Menu użytkownika

Header Bg Front

Przystanek Tleń - Pensjonat, Restauracja, Browar

Dodaj do ulubionych
Kontakt telefon kom: +48 795-542-053
fax: 052 333 96 01
adres e-mail: pensjonat@przystanektlen.pl
https://wakacjeborytucholskie.blogspot.com

Opis

Nasz pensjonat owo odbudowany budynek z 1902 roku, umieszczony powyżej rzeką Wdą, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Narodowego Bory Tucholskie tudzież Wdeckiego Parku Krajobrazowego. W 2004 roku obiekt został zakupiony oraz gruntownie odnowiony z wykorzystaniem rodzinę Semrau oraz w obecnym kształcie funkcjonuje od 2007 roku. Z początkiem roku 2015 zmieniamy nazwę na Przystanek Tleń a otwieramy browarek restauracyjny. Nasz pensjonat owo 18 indywidualnie urządzonych pokoi (już od 150zł), w tym pewien pokój 1-osobowy zaś 1 apartament. W większości pokoi możemy przygotować dostawkę. Kochamy jeść. Dlatego stworzyliśmy miejsce, gdzie nasi goście otrzymają to, czego oraz my oczekujemy odkąd jedzenia - prostoty, pełnego smaku natomiast nienagannej jakości. Zapraszamy do nas.

Lokalizacja

Tleń, Kujawsko-Pomorskie
Bydgoska 2, 86-150

Nasze propozycje reklamowe:

pierścionki ceramiczne

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat oferuje produkty ze srebra najwyższej jakości. W ofercie znaleźć można pierścionki ceramiczne oraz pierścionki wykonane metodą tradycyjną, również z cyrkoniami lub kamieniami szlachetnymi. Pierścionki od Atwora to dobry pomysł na wyjątkową okoliczność - taką jak zaręczyny ale również na prezent dla bliskiej osoby Ogromny przekrój oferty (zarówno produktowej jak i cenowej) z pewnością pozwoli na dobranie czegoś ciekawego

uzdrowisko ciechocinek

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Eden uzdrowisko Ciechocinek oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu