Menu użytkownika

Header Bg Front

Pomoc drogowa 24h Kraków

Dodaj do ulubionych
Kontakt telefon: 881-268-268
http://pomockrakow.pl

Opis

Kiedy nasz pojazd odmawia posłuszeństwa na trasie wtedy od czasu do czasu jest to dla nas po prostu katastrofa - najgorsze, co ma okazję nam się przytrafić. Kiedy bowiem wyjeżdżamy w drogę mamy za cel dotrzeć w wskazane miejsce, a nie odnaleźć się gdzieś w szczerym polu czy również w jakieś miejscowości, w której nie mamy nic do uregulowania. Przymusowy postój to nic rozkosznego. Kiedy sytuacja jest poważna potrzebna będzie nam pomoc. Wtenczas przyda się pomoc drogowa. Pomoc drogowa 24h Kraków to korporacja, na którą z pewnością można liczyć - profesjonalna oraz szybka pomoc w odpowiedniej cenie, to zabezpieczenie spokojnego powrotu do domu bądź też dojazdu do innego celu.

 

Lokalizacja

Kraków, Małopolskie
Księcia Józefa 118, 30-250

Nasze propozycje reklamowe:

pierścionki ceramiczne

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat oferuje produkty ze srebra najwyższej jakości. W ofercie znaleźć można pierścionki ceramiczne oraz pierścionki wykonane metodą tradycyjną, również z cyrkoniami lub kamieniami szlachetnymi. Pierścionki od Atwora to dobry pomysł na wyjątkową okoliczność - taką jak zaręczyny ale również na prezent dla bliskiej osoby Ogromny przekrój oferty (zarówno produktowej jak i cenowej) z pewnością pozwoli na dobranie czegoś ciekawego

uzdrowisko ciechocinek

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Eden uzdrowisko Ciechocinek oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu