Menu użytkownika

Header Bg Front

PHU DRUK SERWIS Dmitrij Zabawniuk

Dodaj do ulubionych
Kontakt 799 133 155
http://www.druk-serwis.com.pl

Opis

W firmie Druk Serwis mogą Państwo liczyć profesjonalne usługi serwisowe urządzeń biurowych. Proponujemy naprawianie takich sprzętów jak drukarki, plotery, czy też kserokopiarki. Serwis drukarek Wrocław proponuje także wynajem drukarek i kserokopiarek, na który serwis oferowany jest bezpłatnie. Naszą ofertę uzupełniają sprzedaż sprzętów i materiałów biurowych. Proponujemy kompleksowe rozwiązania dla biur, firm, a także klientów indywidualnych oferując materiały reklamowe, artykuły spożywcze, opakowania jednorazowe, akcesoria i oprogramowania komputerowe i inne. Stawiamy na szybkie terminy realizacji zleceń oraz profesjonalne usługi serwisowe.

Lokalizacja

Wrocław, Dolnośląskie
Tadeusza Kościuszki 145, 50-440

Nasze propozycje reklamowe:

pierścionki ceramiczne

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat oferuje produkty ze srebra najwyższej jakości. W ofercie znaleźć można pierścionki ceramiczne oraz pierścionki wykonane metodą tradycyjną, również z cyrkoniami lub kamieniami szlachetnymi. Pierścionki od Atwora to dobry pomysł na wyjątkową okoliczność - taką jak zaręczyny ale również na prezent dla bliskiej osoby Ogromny przekrój oferty (zarówno produktowej jak i cenowej) z pewnością pozwoli na dobranie czegoś ciekawego

uzdrowisko ciechocinek

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Eden uzdrowisko Ciechocinek oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu