Menu użytkownika

Header Bg Front

Deweloper Salwator Sp. z o.o. Sp. k.

Dodaj do ulubionych
Kontakt 12 688-90-00
www.salwator.com.pl

Opis

Deweloper Salwator to jeden z najbardziej doświadczonych deweloperów w mieście Kraków. Działalność prowadzi od ponad dwudziestu lat. W tym czasie zdobył wiele nagród oraz przekazał do użytkowania prawie trzy i pół tysiąca mieszkań. Co do bieżącej oferty, to na przełomie 2018 i 2019 roku w ofercie sprzedażowej dewelopera Salwator dostępne są nowe mieszkania na Ruczaju z inwestycji Mój Dom oraz nowe mieszkania w Nowej Hucie z inwestycji Osiedle dla Rodziny.

Lokalizacja

Kraków, Małopolskie
Koło Strzelnicy 5, 30-219

Nasze propozycje reklamowe:

pierścionki ceramiczne

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat oferuje produkty ze srebra najwyższej jakości. W ofercie znaleźć można pierścionki ceramiczne oraz pierścionki wykonane metodą tradycyjną, również z cyrkoniami lub kamieniami szlachetnymi. Pierścionki od Atwora to dobry pomysł na wyjątkową okoliczność - taką jak zaręczyny ale również na prezent dla bliskiej osoby Ogromny przekrój oferty (zarówno produktowej jak i cenowej) z pewnością pozwoli na dobranie czegoś ciekawego

uzdrowisko ciechocinek

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Eden uzdrowisko Ciechocinek oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu