Menu użytkownika

Header Bg Front

Weyna Invest - wynajem lokali użytkowych Toruń.

Dodaj do ulubionych
Kontakt tel.: +48 603 756 076
e-mail: biuro@weynainvest.pl
https://weynainvest.pl/

Opis

1. Weyna Invest jest to rodzinna firma trudniąca się wynajmem lokali użytkowych. Wynajem powierzchni komercyjnych Toruń ma przeznaczenie nie mieszkalne. Proponujemy własna bazę lokali, która co roku rozrasta się o nowe nieruchomości. Wszystkie posiadane przez nas nieruchomości komercyjne możemy rozłożyć na lokale, użytkowe, lokale usługowe, biura. Nasze lokale dopracowane są na wysokim standardzie, wiemy jakie to ważne dla naszych Klientów. Możemy zakupić, profesjonalnie zaprojektować, wyremontować i oddać w Twoje ręce wybraną przez Ciebie nieruchomość, najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb najmu. Jeżeli poszukujesz lokalu dla siebie skontaktuj się z nami.

Lokalizacja

Toruń, Kujawsko-Pomorskie
Kościuszki 66/U1, 87-100

Nasze propozycje reklamowe:

pierścionki ceramiczne

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat oferuje produkty ze srebra najwyższej jakości. W ofercie znaleźć można pierścionki ceramiczne oraz pierścionki wykonane metodą tradycyjną, również z cyrkoniami lub kamieniami szlachetnymi. Pierścionki od Atwora to dobry pomysł na wyjątkową okoliczność - taką jak zaręczyny ale również na prezent dla bliskiej osoby Ogromny przekrój oferty (zarówno produktowej jak i cenowej) z pewnością pozwoli na dobranie czegoś ciekawego

uzdrowisko ciechocinek

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Eden uzdrowisko Ciechocinek oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu