Menu użytkownika

Header Bg Front

Kontakt 126527644
https://www.sprzetbhp.pl/

Opis

Każdy rodzaj odzieży BHP pełni specjalną funkcję ochronną. Istotne jest jednak też to, aby praktyczny oraz przemyślany krój tego rodzaju odzieży roboczej pozwalał na swobodne, niczym nieograniczone ruchy. W ofercie sklepu Tender Plus znajduje się ogromny wybór odzieży roboczej, której sposób uszycia i wykroju nie przeszkadzają w pracy. Sprzedajemy również ubrania dostosowane do niekorzystnych warunków atmosferycznych, a co za tym idzie proponujemy Wam komfort pracy nawet podczas deszczu czy mrozu.

Lokalizacja

Kraków, Małopolskie
ul. Klimeckiego 14, 30-705

Nasze propozycje reklamowe:

pierścionki ceramiczne

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat oferuje produkty ze srebra najwyższej jakości. W ofercie znaleźć można pierścionki ceramiczne oraz pierścionki wykonane metodą tradycyjną, również z cyrkoniami lub kamieniami szlachetnymi. Pierścionki od Atwora to dobry pomysł na wyjątkową okoliczność - taką jak zaręczyny ale również na prezent dla bliskiej osoby Ogromny przekrój oferty (zarówno produktowej jak i cenowej) z pewnością pozwoli na dobranie czegoś ciekawego

uzdrowisko ciechocinek

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Eden uzdrowisko Ciechocinek oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu