Menu użytkownika

Header Bg Front

AXLO Sp. z o.o.

Dodaj do ulubionych
Kontakt 721712661
https://ineedle.pl/

Opis

iNEEDle to gotowe wykroje krawieckie, które zebrano w jednym miejscu i podzielono na kategorie (bluzki, marynarki, sukienki, spódnice, spodnie, kombinezony i płaszcze). To bardzo szeroka oferta takich wykrojów, które można dowolnie modyfikować, co tylko zwiększa ich możliwości. Każdy, kto szyje na maszynie, będzie miał z nich mnóstwo pożytku.

Lokalizacja

Poznań, Wielkopolskie
ul. Dobra 31, 60-595

Nasze propozycje reklamowe:

pierścionki ceramiczne

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat oferuje produkty ze srebra najwyższej jakości. W ofercie znaleźć można pierścionki ceramiczne oraz pierścionki wykonane metodą tradycyjną, również z cyrkoniami lub kamieniami szlachetnymi. Pierścionki od Atwora to dobry pomysł na wyjątkową okoliczność - taką jak zaręczyny ale również na prezent dla bliskiej osoby Ogromny przekrój oferty (zarówno produktowej jak i cenowej) z pewnością pozwoli na dobranie czegoś ciekawego

uzdrowisko ciechocinek

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Eden uzdrowisko Ciechocinek oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu