Menu użytkownika

Header Bg Front

Adwokat Kraków Aleksandra Paluch-Gęgała

Dodaj do ulubionych
Kontakt kancelaria@apgkancelaria.pl
apgkancelaria.pl

Opis

Kancelaria Adwokacka w Krakowie prowadzona przez adwokat Aleksandrę Paluch-Gęgałę świadczy profesjonalne usługi prawne z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego i rodzinnego na rzecz przedsiębiorców i osób prywatnych.

Doradzamy i reprezentujemy Klientów przed Sądem w sprawach spadkowych, dotyczących nieruchomości, związanych z ochroną dóbr osobistych, odszkodowań, transakcji handlowych, odpowiedzialności prawnej z różnych tytułów. Zapewniamy przedsiębiorcom fachową obsługę prawną.

Sporządzamy profesjonalne dokumenty prawne zgodnie z obowiązującymi przepisami. Dbamy, by w najlepszy sposób zabezpieczały interes prawny naszych Klientów.

 

Lokalizacja

Kraków, Małopolskie
ul. Krzemionki 24/7, 30-525

Nasze propozycje reklamowe:

pierścionki ceramiczne

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat oferuje produkty ze srebra najwyższej jakości. W ofercie znaleźć można pierścionki ceramiczne oraz pierścionki wykonane metodą tradycyjną, również z cyrkoniami lub kamieniami szlachetnymi. Pierścionki od Atwora to dobry pomysł na wyjątkową okoliczność - taką jak zaręczyny ale również na prezent dla bliskiej osoby Ogromny przekrój oferty (zarówno produktowej jak i cenowej) z pewnością pozwoli na dobranie czegoś ciekawego

uzdrowisko ciechocinek

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Eden uzdrowisko Ciechocinek oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu