Menu użytkownika

Header Bg Front

Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Sęk

Dodaj do ulubionych
Kontakt 723 639 158
http://www.adwokat-sekpiotr.pl

Opis

Nasza Kancelaria Adwokacka w Zgierzu i Łodzi ma na swoim koncie szereg spraw z zakresu prawa spadkowe, rodzinnego, cywilnego, karnego, gospodarczego, czy administracyjnego. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala w sposób kompleksowy zapewnić Państwu wsparcie prawne z wielu dziedzin prawa. Specjalizujemy się w szeroko rozumianych sprawach odszkodowawczych. Naszą przewagą jest wieloletnie doświadczenie w reprezentacji Klientów przed sądami i innymi organami na obszarze całej Polski. Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra zapewni Państwu kompleksowe wsparcie prawne w tym obsługę prawną firm. Zapraszamy na naszą stronę www oraz do kontaktu z naszą Kancelarią Adwokacką.  

Lokalizacja

Zgierz, Łódzkie
Powstańców Śląskich 21 lok. 21, 95-100

Nasze propozycje reklamowe:

pierścionki ceramiczne

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat oferuje produkty ze srebra najwyższej jakości. W ofercie znaleźć można pierścionki ceramiczne oraz pierścionki wykonane metodą tradycyjną, również z cyrkoniami lub kamieniami szlachetnymi. Pierścionki od Atwora to dobry pomysł na wyjątkową okoliczność - taką jak zaręczyny ale również na prezent dla bliskiej osoby Ogromny przekrój oferty (zarówno produktowej jak i cenowej) z pewnością pozwoli na dobranie czegoś ciekawego

uzdrowisko ciechocinek

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Eden uzdrowisko Ciechocinek oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu