Menu użytkownika

Header Bg Front

Walkowscy Kancelarie Adwokackie

Dodaj do ulubionych

Opis

Nasza kancelaria adwokacka oferuje kompetentną i kompleksową pomoc w rozpoczęciu oraz prowadzeniu procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa przed Sądami Biskupimi I oraz II instancji. Na życzenie klienta oferujemy także pomoc w sporządzeniu skargi powodowej, odpowiedzi na skargę powodową czy innych pism związanych z kanonicznym procesem stwierdzenia nieważności małżeństwa. Udzielamy również porad w celu prawidłowego ustalenia właściwej podstawy nieważności małżeństwa kanonicznego, co będzie punktem wyjścia do sporządzenia prawidłowej i skutecznej skargi powodowej.

Lokalizacja

Katowice, Śląskie
ul.Sokolska 65, 40-087

Nasze propozycje reklamowe:

pierścionki ceramiczne

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat oferuje produkty ze srebra najwyższej jakości. W ofercie znaleźć można pierścionki ceramiczne oraz pierścionki wykonane metodą tradycyjną, również z cyrkoniami lub kamieniami szlachetnymi. Pierścionki od Atwora to dobry pomysł na wyjątkową okoliczność - taką jak zaręczyny ale również na prezent dla bliskiej osoby Ogromny przekrój oferty (zarówno produktowej jak i cenowej) z pewnością pozwoli na dobranie czegoś ciekawego

uzdrowisko ciechocinek

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Eden uzdrowisko Ciechocinek oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu