Menu użytkownika

Header Bg Front

Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Narożny

Dodaj do ulubionych
Kontakt telefon: +48 694 781 731
e:mail: biuro@pawelnarozny.pl
https://radcakancelaria.pl

Opis

O tym, że prawo, a dokładnie - jego kodeks - potrafią przysporzyć niemałych trudności, przekonało się już dużo osób. Mowa w tym momencie jest nie tylko o zatargach z prawem, czyli wejściu z nim w konflikt przez złamanie któregoś paragrafu kodeksu karnego, niemniej jednak też o wielu innych sprawach, o zupełnie innym podłożu. Jednym z przykładów takiej sytuacji ma okazję być z całą pewnością sprawa rozwodowa - w większości przypadków rozwód kojarzy się koniecznością podziału majątku pomiędzy dwóch współmałżonków, a nad tym, by podział ten był satysfakcjonujący dla obu klientów czuwa właśnie kancelaria prawna Poznań, który to naturalnie dzięki znajomości przepisów będzie w stanie przekonać sąd co racji swoich i swojego klienta.

Lokalizacja

Poznań, Wielkopolskie
Wielka 21 wej. A lok. D, 61-775

Nasze propozycje reklamowe:

pierścionki ceramiczne

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat oferuje produkty ze srebra najwyższej jakości. W ofercie znaleźć można pierścionki ceramiczne oraz pierścionki wykonane metodą tradycyjną, również z cyrkoniami lub kamieniami szlachetnymi. Pierścionki od Atwora to dobry pomysł na wyjątkową okoliczność - taką jak zaręczyny ale również na prezent dla bliskiej osoby Ogromny przekrój oferty (zarówno produktowej jak i cenowej) z pewnością pozwoli na dobranie czegoś ciekawego

uzdrowisko ciechocinek

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Eden uzdrowisko Ciechocinek oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu