Menu użytkownika

Header Bg Front

Kancelaria radców prawnych Dubiel & Sawinda

Dodaj do ulubionych
Kontakt 501765119
http://dubielsawinda.pl/

Opis

Potrzebujesz pomocy w sprawie z prawa rodzinnego? Sprawy spadkowe bywają bardzo trudne i emocjonalne. Często związane jest z konfliktem z bliskimi, który potrafi być stresujący. 

Poza wieloma sprawami z prawa rodzinnego (rozwody, prawa rodzicielskie, podział majątku) oferujemy wsparcie z zakresu prawa spadkowego:

-podważanie testamentu

-sprawy o zachowek

-umowy darowizny

-przeniesienie własności

Potrzebujesz pomocy w tworzeniu dokumentów i umów, a może zastanawiasz się, które rozwiązanie jest najlepsze w Twojej sprawie? Skontaktuj się z jednym z pracowników kancelarii Dubiel & Sawinda i pozwól sobie pomóc. 

Koszt konsultacji to 200 zł.

Lokalizacja

Warszawa, Mazowieckie
Marszałkowska, 9/15, 00-626

Nasze propozycje reklamowe:

pierścionki ceramiczne

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat oferuje produkty ze srebra najwyższej jakości. W ofercie znaleźć można pierścionki ceramiczne oraz pierścionki wykonane metodą tradycyjną, również z cyrkoniami lub kamieniami szlachetnymi. Pierścionki od Atwora to dobry pomysł na wyjątkową okoliczność - taką jak zaręczyny ale również na prezent dla bliskiej osoby Ogromny przekrój oferty (zarówno produktowej jak i cenowej) z pewnością pozwoli na dobranie czegoś ciekawego

uzdrowisko ciechocinek

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Eden uzdrowisko Ciechocinek oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu