Menu użytkownika

Header Bg Front

Michał Podolec Kancelaria Radcowska

Dodaj do ulubionych
Kontakt 606897739
https://krmp.pl

Opis

Kancelaria KRMP to miejsce świadczenia usług Radcy Prawnego Michała Podolca i Adwokat Magdaleny Rubiś. To profesjonalna radcowska i adwokacka Kancelaria. Kraków, Czarnowiejska 8/1 to adres siedziby Kancelarii. Swoje usługi z zakresu prawa karnego, cywilnego, gospodarczego, rodzinnego itp. świadczy ona w Krakowie, na terenie całej Małopolski i Śląsku.

Lokalizacja

Kraków, Małopolskie
Czarnowiejska 8/1, 31-126

Nasze propozycje reklamowe:

pierścionki ceramiczne

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat oferuje produkty ze srebra najwyższej jakości. W ofercie znaleźć można pierścionki ceramiczne oraz pierścionki wykonane metodą tradycyjną, również z cyrkoniami lub kamieniami szlachetnymi. Pierścionki od Atwora to dobry pomysł na wyjątkową okoliczność - taką jak zaręczyny ale również na prezent dla bliskiej osoby Ogromny przekrój oferty (zarówno produktowej jak i cenowej) z pewnością pozwoli na dobranie czegoś ciekawego

uzdrowisko ciechocinek

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Eden uzdrowisko Ciechocinek oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu