Menu użytkownika

Header Bg Front

INTERkrąż Spółka z o.o.

Dodaj do ulubionych
Kontakt Trzyciąż 179,
32-353 Trzyciąż
http://interkraz.com.pl/oferta

Opis

INTERkrąż Spółka z o.o. jest firmą, która powstała w 1987 roku. Zajmuje się ona produkcją krążników i elementów konstrukcji stalowych do przenośników taśmowych oraz komponentów obudowy kotwowej. Jej szeroka oferta obejmuje m.in. krążniki gładkie, kierunkowe, powlekane i tarczowe. Ponadto, znajdziemy tutaj wsporniki, girlandy i kotwy. Każdy z elementów wykonany jest z solidnych materiałów, z troską o każdy szczegół. Zapraszamy.

Lokalizacja

Olkusz, Małopolskie
Trzyciąż 179, 32-353

Nasze propozycje reklamowe:

pierścionki ceramiczne

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat oferuje produkty ze srebra najwyższej jakości. W ofercie znaleźć można pierścionki ceramiczne oraz pierścionki wykonane metodą tradycyjną, również z cyrkoniami lub kamieniami szlachetnymi. Pierścionki od Atwora to dobry pomysł na wyjątkową okoliczność - taką jak zaręczyny ale również na prezent dla bliskiej osoby Ogromny przekrój oferty (zarówno produktowej jak i cenowej) z pewnością pozwoli na dobranie czegoś ciekawego

uzdrowisko ciechocinek

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Eden uzdrowisko Ciechocinek oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu