Menu użytkownika

Header Bg Front

Arimex PWC Sp. z o.o.

Dodaj do ulubionych
Kontakt 774610494
https://www.arimex.pl

Opis

Zastanawiasz się, gdzie zlecić czyszczenie wymienników ciepła? A może potrzebny jest kompleksowy serwis? Usługi te oferuje działająca już od 2004 roku firma Arimex, która dostarcza także części zamienne. Arimex posiada warsztaty w Polsce i Niemczech, ale istnieje także opcja umówienia się z pracownikami w miejscu wskazanym przez klienta. Firma prowadzi stronę https://www.arimex.pl/.

Lokalizacja

Strzelce Opolskie, Opolskie
ul. Zakładowa 11, 47-100

Nasze propozycje reklamowe:

pierścionki ceramiczne

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat oferuje produkty ze srebra najwyższej jakości. W ofercie znaleźć można pierścionki ceramiczne oraz pierścionki wykonane metodą tradycyjną, również z cyrkoniami lub kamieniami szlachetnymi. Pierścionki od Atwora to dobry pomysł na wyjątkową okoliczność - taką jak zaręczyny ale również na prezent dla bliskiej osoby Ogromny przekrój oferty (zarówno produktowej jak i cenowej) z pewnością pozwoli na dobranie czegoś ciekawego

uzdrowisko ciechocinek

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Eden uzdrowisko Ciechocinek oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu