Menu użytkownika

Header Bg Front

Producent folii Polimer-Eko

Dodaj do ulubionych
Kontakt 322685561
http://polimer-eko.pl

Opis

Polimer Eko to polski producent worków na śmieci oraz różnego rodzaju folii: termokurczliwej, opakowaniowej, polietylenowej (LDPE), folii stretch, a także worków foliowych, taśm samoprzylepnych i spinających oraz kapturów termokurczliwych. Polimer Eko oferuje także usługi zgrzewania oraz personalizowane nadruki na folii.

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza, Śląskie
ul. Strzemieszycka 393 B, 42-530

Nasze propozycje reklamowe:

pierścionki ceramiczne

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat oferuje produkty ze srebra najwyższej jakości. W ofercie znaleźć można pierścionki ceramiczne oraz pierścionki wykonane metodą tradycyjną, również z cyrkoniami lub kamieniami szlachetnymi. Pierścionki od Atwora to dobry pomysł na wyjątkową okoliczność - taką jak zaręczyny ale również na prezent dla bliskiej osoby Ogromny przekrój oferty (zarówno produktowej jak i cenowej) z pewnością pozwoli na dobranie czegoś ciekawego

uzdrowisko ciechocinek

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Eden uzdrowisko Ciechocinek oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu