Menu użytkownika

Header Bg Front

BH-Res Mędrek i wspólnicy Sp. J.

Dodaj do ulubionych
Kontakt ul. Torowa 3,
35-205 Rzeszów
http://www.bh-res.pl/

Opis

Przedsiębiorstwo BH-Res to wyłączny dystrybutor produktów Climaver. Przeznaczone są one do wykonywania izolowanych akustycznie i termicznie przewodów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Firma powstała w 1998 roku, a swoją siedzibę posiada w Rzeszowie. Jej oferta obejmuje również takie elementy jak przewody elastyczne, skrzynki rozprężne, kratki wentylacyjne, tłumiki akustyczne, maty izolacyjne oraz termostaty. Serdecznie zachęcamy do podjęcia współpracy. 

Lokalizacja

Rzeszów, Podkarpackie
Torowa 3, 35-205

Nasze propozycje reklamowe:

pierścionki ceramiczne

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat oferuje produkty ze srebra najwyższej jakości. W ofercie znaleźć można pierścionki ceramiczne oraz pierścionki wykonane metodą tradycyjną, również z cyrkoniami lub kamieniami szlachetnymi. Pierścionki od Atwora to dobry pomysł na wyjątkową okoliczność - taką jak zaręczyny ale również na prezent dla bliskiej osoby Ogromny przekrój oferty (zarówno produktowej jak i cenowej) z pewnością pozwoli na dobranie czegoś ciekawego

uzdrowisko ciechocinek

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Eden uzdrowisko Ciechocinek oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu