Menu użytkownika

Header Bg Front

VIA Technika Obróbki Powierzchniowej Sp. z.o.o.

Dodaj do ulubionych
Kontakt Tel. 71 317 317 8
https://www.v-i-a.pl/

Opis

Większość ogromnych firm przemysłowych stara się dzisiaj iść z duchem czasu, ale jak zwykle ma to miejsce w przypadku gadżetów elektronicznych i komputerowych - nie da się nigdy przewidzieć, czy ktoś z konkurencji nie zaszokuje znienacka rynku czymś absolutnie niespodziewanym. W ostatnich latach regularnie debiutują na rynku technologie których gruntownie nikt nie spodziewał się jeszcze w tamtym tysiącleciu - na przykład obróbka wibrościerna. Choć już wtedy pracowano usilnie nad industrializacją, dopiero rozkwit technologii w XXI wieku, miniaturyzacja sprzętu oraz zmiana podejścia do akcesoriów przez samych klientów, umożliwiła projektantom wypuszczenie zuchwałych technologii na rynek. Taką jednostką, jaka nie boi się innowacyjnych rozwiązań jest VIA Technika Obróbki Powierzchniowej Sp.z o.o. - należałoby spowodować propozycję.

Lokalizacja

Środa Śląska, Dolnośląskie
ul. Polna 17D, Komorniki, 55-300

Nasze propozycje reklamowe:

pierścionki ceramiczne

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat oferuje produkty ze srebra najwyższej jakości. W ofercie znaleźć można pierścionki ceramiczne oraz pierścionki wykonane metodą tradycyjną, również z cyrkoniami lub kamieniami szlachetnymi. Pierścionki od Atwora to dobry pomysł na wyjątkową okoliczność - taką jak zaręczyny ale również na prezent dla bliskiej osoby Ogromny przekrój oferty (zarówno produktowej jak i cenowej) z pewnością pozwoli na dobranie czegoś ciekawego

uzdrowisko ciechocinek

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Eden uzdrowisko Ciechocinek oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu