Menu użytkownika

Header Bg Front

Szkoła tańca U2dance

Dodaj do ulubionych
Kontakt kontakt@u2dance.pl
https://www.u2dance.pl/

Opis

Szkoła tańca U2Dance proponuje zajęcia tańca dla każdego, niezależnie od wieku, stopnia zaawansowania i doświadczenia. Chcesz dobrze czuć się na parkiecie? Lekcje tańca dodadzą pewności Twoim krokom i ruchom tanecznym, a co najważniejsze potwierdzają, że tańczyć może każdy. Kursy prowadzi doświadczona para tancerzy, którzy byli nagradzani na wielu krajowych i światowych konkursach. Kursanci oprócz poznawania nowych układów i choreografii, poznają taniec jako sztukę i pasję. Szkoła tańca U2Dance zaprasza i przekonuje, że kursanci bardzo szybko zatracą się w rytmicznych pląsach, a także będą królami parkietu na imprezach w klubach czy na weselach, bo taniec przy muzyce to sposób na każdą okazję.

Lokalizacja

Kraków, Małopolskie
3 Maja 11a

Nasze propozycje reklamowe:

pierścionki ceramiczne

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat oferuje produkty ze srebra najwyższej jakości. W ofercie znaleźć można pierścionki ceramiczne oraz pierścionki wykonane metodą tradycyjną, również z cyrkoniami lub kamieniami szlachetnymi. Pierścionki od Atwora to dobry pomysł na wyjątkową okoliczność - taką jak zaręczyny ale również na prezent dla bliskiej osoby Ogromny przekrój oferty (zarówno produktowej jak i cenowej) z pewnością pozwoli na dobranie czegoś ciekawego

uzdrowisko ciechocinek

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Eden uzdrowisko Ciechocinek oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu