Menu użytkownika

Header Bg Front

Park Rodzinny Rabkoland

Dodaj do ulubionych
Kontakt Obsługa Klienta
https://www.rabkoland.pl/

Opis

Rabkoland to jeden z najbardziej znanych lokalnie parków rozrywki. Działamy od ponad trzydziestu lat w Rabce-Zdroju. Wspieramy wypoczynek rodzinny oraz szkolny. Na miejscu zapewniamy nie tylko szereg kreatywnych zabaw, ale też wsparcie animatorów, artystów, zaplecze gastronomiczne, stoiska z pamiątkami. Naprowadzamy na ciekawe zjawiska młodych odkrywców. Dbamy o maksymalne bezpieczeństwo parku rozrywki i brak ograniczeń, jeżeli chodzi o korzystanie z atrakcji po zakupie biletu. Cieszymy się dużym zaufaniem placówek edukacyjnych z regionu.

Lokalizacja

Rabka Zdrój , Małopolskie
plac Rynek, 34-700

Nasze propozycje reklamowe:

pierścionki ceramiczne

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat oferuje produkty ze srebra najwyższej jakości. W ofercie znaleźć można pierścionki ceramiczne oraz pierścionki wykonane metodą tradycyjną, również z cyrkoniami lub kamieniami szlachetnymi. Pierścionki od Atwora to dobry pomysł na wyjątkową okoliczność - taką jak zaręczyny ale również na prezent dla bliskiej osoby Ogromny przekrój oferty (zarówno produktowej jak i cenowej) z pewnością pozwoli na dobranie czegoś ciekawego

uzdrowisko ciechocinek

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Eden uzdrowisko Ciechocinek oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu