Menu użytkownika

Header Bg Front

Global Sport Academy Sp. z o.o.

Dodaj do ulubionych
Kontakt telefon 733 99 89 79
mail: gsacademy.pl@wp.pl
https://www.gsacademy.pl

Opis

Są ludzie, dla jakich wygląd jest niesłychanie istotny. Dla takich właśnie ludzi ważne są także ćwiczenia, które rzeźbią ich ciało ludzkie i zezwalają im na odpowiednie samopoczucie i zdrowe życie. Jednak nie wszyscy potrafią za takie ćwiczenia wziąć się sami, bo ciężko jest im przełamać się oraz wpaść w rytm treningów. Dla takich ludzi atrakcyjnymi miejscami są siłownie i kursy oferowane przez Global Sport Academy Sp. z o.o.. A więc siłownie są miejscami niezmiernie specyficznymi, które w głównej mierze stworzone są dla ludzi skutkiem tego, by zdołać uczęszczać na nie i wpaść w rytm ćwiczeń. Niejedna siłownia zaopatrzona jest we oszałamiające sprzęty, które umożliwiają nam niejednokrotnie ciężkie ćwiczenia, jednak będące niezmiernie efektywne dla naszego ciała.

Lokalizacja

Kraków, Małopolskie
Lindego 1c, 30-148

Nasze propozycje reklamowe:

pierścionki ceramiczne

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat oferuje produkty ze srebra najwyższej jakości. W ofercie znaleźć można pierścionki ceramiczne oraz pierścionki wykonane metodą tradycyjną, również z cyrkoniami lub kamieniami szlachetnymi. Pierścionki od Atwora to dobry pomysł na wyjątkową okoliczność - taką jak zaręczyny ale również na prezent dla bliskiej osoby Ogromny przekrój oferty (zarówno produktowej jak i cenowej) z pewnością pozwoli na dobranie czegoś ciekawego

uzdrowisko ciechocinek

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Eden uzdrowisko Ciechocinek oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu