Menu użytkownika

Header Bg Front

Tłumaczenia Wrocław - Verby.pl

Dodaj do ulubionych
Kontakt biuro@verby.pl
https://www.verby.pl/

Opis

Prosimy o zaufanie i powierzenie nam pierwszego zlecenia. Udowodnimy, że warto z nami współpracować. Wiele firm na rynku chwali się krótkim czasem realizacji zamówień, niskimi cenami i wysoką jakością, niestety często w praktyce mija się to z rzeczywistością. My nie mydlimy oczu. Jeśli zlecone tłumaczenie zajmie dużo czasu, bądź pochłonie większe środki – od razu o tym powiemy. Nie chcemy rozczarować naszych klientów w żaden sposób – liczymy na długofalową współpracę, dlatego szczerość to dla nas podstawa.

Korzystając z naszych usług:

-wybierasz szczerość w relacji biznesowej

-wspierasz młode przedsięwzięcie zaangażowanych tłumaczy

-wybierasz ludzi, którzy żyją tematami, które tłumaczą lub korektują

-wspierasz środowisko akademickie Politechniki Wrocławskiej oraz Uniwersytetu Wrocławskiego

-wybierasz ludzi, dla których cenna jest pozytywna długofalowa współpraca

Lokalizacja

Wrocław, Dolnośląskie
Grunwaldzka, 61, 50-357

Nasze propozycje reklamowe:

pierścionki ceramiczne

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat oferuje produkty ze srebra najwyższej jakości. W ofercie znaleźć można pierścionki ceramiczne oraz pierścionki wykonane metodą tradycyjną, również z cyrkoniami lub kamieniami szlachetnymi. Pierścionki od Atwora to dobry pomysł na wyjątkową okoliczność - taką jak zaręczyny ale również na prezent dla bliskiej osoby Ogromny przekrój oferty (zarówno produktowej jak i cenowej) z pewnością pozwoli na dobranie czegoś ciekawego

uzdrowisko ciechocinek

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Eden uzdrowisko Ciechocinek oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu