Menu użytkownika

Header Bg Front

Kontakt 515388575
http://lider-taxi.pl/

Opis

Nasza firma Lider Taxi specjalizuje się w świadczeniu wysokiej jakości usług przewozowych na terenie Katowic, Gliwic, Opola oraz Bielska-Białej. Szeroka oferta Lider Taxi Katowice pozwala wszystkim klientom na dobranie dogodnej usługi. Realizujemy zlecenia także dla firm. Zapewniamy dowóz i odbiór dzieci z przedszkoli i szkół, drobne przesyłki, przyjmowanie zleceń terminowych. Pełna nasza oferta na stronie internetowej.

Lokalizacja

Wolbrom, Małopolskie
ul. Perłowa 6 Gołaczewy, 32-340

Nasze propozycje reklamowe:

pierścionki ceramiczne

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat oferuje produkty ze srebra najwyższej jakości. W ofercie znaleźć można pierścionki ceramiczne oraz pierścionki wykonane metodą tradycyjną, również z cyrkoniami lub kamieniami szlachetnymi. Pierścionki od Atwora to dobry pomysł na wyjątkową okoliczność - taką jak zaręczyny ale również na prezent dla bliskiej osoby Ogromny przekrój oferty (zarówno produktowej jak i cenowej) z pewnością pozwoli na dobranie czegoś ciekawego

uzdrowisko ciechocinek

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Eden uzdrowisko Ciechocinek oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu