Menu użytkownika

Header Bg Front

Detektyw Piotr Kościelny

Dodaj do ulubionych

Opis

 

Biuro detektywistyczne Piotra Kościelnego działa na rynku od 2006r.

 

Biuro działa na podstawie licencji nr 0000396 oraz koncesji MSWiA: RD-25/2008

 

Współpracujemy z innymi biurami detektywistycznymi na terenie całej Polski, dzięki czemu możemy zagwarantować szybkie i sprawne działanie, przy jednoczesnym zaoszczędzeniu kosztów.

 

Nasi detektywi specjalizują się w sprawach obyczajowych, związanych z niewiernością małżeńską. Nasi detektywi mogą także być świadkami w sprawach sądowych.

 

Biuro detektywistyczne organizuje także kursy dla osób ubiegające się o uzyskanie licencji detektywa oraz kursy dokształcające dla detektywów

 

Firma prowadzi także szkolenia z zakresu sposobów przeciwdziałania przemocy i szkolenia poprawiajace bezpieczeństwo kobiet.

 

Lokalizacja

Wrocław, Dolnośląskie

Nasze propozycje reklamowe:

pierścionki ceramiczne

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat oferuje produkty ze srebra najwyższej jakości. W ofercie znaleźć można pierścionki ceramiczne oraz pierścionki wykonane metodą tradycyjną, również z cyrkoniami lub kamieniami szlachetnymi. Pierścionki od Atwora to dobry pomysł na wyjątkową okoliczność - taką jak zaręczyny ale również na prezent dla bliskiej osoby Ogromny przekrój oferty (zarówno produktowej jak i cenowej) z pewnością pozwoli na dobranie czegoś ciekawego

uzdrowisko ciechocinek

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Eden uzdrowisko Ciechocinek oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu