Menu użytkownika

Header Bg Front

Centrum diagnostyczno zabiegowe Medicina 2000

Dodaj do ulubionych
Kontakt 124224106
info@medicina2000.pl
http://medicina2000.pl

Opis

Endokrynolog leczy wszelkiego typu choroby przesadki mózgowej, a również choroby nadnerczy. Niesłychanie niejednokrotnie zdarza się też, że doktor o tej specjalności zajmuje się leczeniem chorób, którymi są: cukrzyca, otyłość, i osteoporoza. Endokrynolog absorbuje się też przypadkami zakłócenia gospodarki wapniowo-fosforanowej a też nadciśnieniem tętniczym - uprzejmie zapraszamy po pomoc na medicina2000.pl. W wielu przypadkach zajmuje się także zaburzeniem wzrostu i dorastaniem wśród dzieci oraz młodzieży. W wielu przypadkach leczy on również zaburzenia miesiączkowania czy również walczy z nadmiernym owłosieniem u dorosłych kobiet. 

Lokalizacja

Kraków, Małopolskie
Rzeźnicza 2, 31-540

Nasze propozycje reklamowe:

pierścionki ceramiczne

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat oferuje produkty ze srebra najwyższej jakości. W ofercie znaleźć można pierścionki ceramiczne oraz pierścionki wykonane metodą tradycyjną, również z cyrkoniami lub kamieniami szlachetnymi. Pierścionki od Atwora to dobry pomysł na wyjątkową okoliczność - taką jak zaręczyny ale również na prezent dla bliskiej osoby Ogromny przekrój oferty (zarówno produktowej jak i cenowej) z pewnością pozwoli na dobranie czegoś ciekawego

uzdrowisko ciechocinek

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Eden uzdrowisko Ciechocinek oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu