Menu użytkownika

Header Bg Front

Przychodnia weterynaryjna Wetmedic

Dodaj do ulubionych
Kontakt Wetmedic
https://www.wetmedic.pl/

Opis

Przychodnia Wetmedic to miejsce, w którym każde zwierzątko znajdzie pomoc w razie jakiegokolwiek urazu. Firma realizuje różnorodne usługi, z których wyróżnić możemy diagnostykę, chirurgię i ortopedię, profilaktykę, rehabilitację oraz szereg innych niezbędnych do prawidłowego rozwoju naszych zwierząt. Jeśli chcesz poznać szczegóły odwiedź stronę internetową https://www.wetmedic.pl/ na którą serdecznie zapraszamy.

Lokalizacja

Warszawa, Mazowieckie
ul. Zwycięzców 40, lok.:U7, 03-937

Nasze propozycje reklamowe:

pierścionki ceramiczne

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat oferuje produkty ze srebra najwyższej jakości. W ofercie znaleźć można pierścionki ceramiczne oraz pierścionki wykonane metodą tradycyjną, również z cyrkoniami lub kamieniami szlachetnymi. Pierścionki od Atwora to dobry pomysł na wyjątkową okoliczność - taką jak zaręczyny ale również na prezent dla bliskiej osoby Ogromny przekrój oferty (zarówno produktowej jak i cenowej) z pewnością pozwoli na dobranie czegoś ciekawego

uzdrowisko ciechocinek

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Eden uzdrowisko Ciechocinek oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu