Menu użytkownika

Header Bg Front

Centrum Leczenia Alzheimera

Dodaj do ulubionych
Kontakt 223009492
http://www.mcla.pl

Opis

Centrum Leczenia Alzheimera mieści w Warszawie przy ul. Ogrodowej 39/41. Centrum Oferuje kompleksową terapię zajęciową i zapewnia całodzienną opiekę w trybie dziennego domu pobytu. 

Terapia zajęciowa to terapia ruchem, rekreacją i pracą; ma na celu zatrzymanie postępu choroby w każdym jej stadium. To doskonała możliwość aktywizacji, przywrócenia dawnych umiejętności i samodzielności, a także kontakt z rówieśnikami i odprężenie. 

Lokalizacja

Warszawa, Mazowieckie
ul. Ogrodowa 39/41, 00-873

Nasze propozycje reklamowe:

pierścionki ceramiczne

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat oferuje produkty ze srebra najwyższej jakości. W ofercie znaleźć można pierścionki ceramiczne oraz pierścionki wykonane metodą tradycyjną, również z cyrkoniami lub kamieniami szlachetnymi. Pierścionki od Atwora to dobry pomysł na wyjątkową okoliczność - taką jak zaręczyny ale również na prezent dla bliskiej osoby Ogromny przekrój oferty (zarówno produktowej jak i cenowej) z pewnością pozwoli na dobranie czegoś ciekawego

uzdrowisko ciechocinek

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Eden uzdrowisko Ciechocinek oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu