Menu użytkownika

Header Bg Front

Team Prevent Poland

Dodaj do ulubionych
Kontakt 323263008
http://www.teamprevent.pl

Opis

Team Prevent Poland jest chętnie wybieranym partnerem świadczącym innowacyjne i kompleksowe usługi na bardzo wysokim poziomie dla klientów wszystkich branż, niezależnie od liczby zatrudnianych przez nich pracowników. Wiodącym celem Team Prevent jest polepszenie jakości produktów obsługiwanych przedsiębiorstw, warunków pracy i bezpieczeństwa zatrudnionych ludzi oraz dbałość o środowisko naturalne. Zespół specjalistów Team Prevent składa się z inżynierów, technologów, specjalistów ds. ochrony środowiska, bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej oraz medycyny pracy i ergonomii - dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu, dostępowi do standardów korporacyjnych oraz regularnemu dokształcaniu jest w stanie zapewnić obsługę na najwyższym poziomie. Pragniemy podzielić się naszym wieloletnim doświadczeniem z każdym pracodawcą i zachęcamy do wypróbowania jakości naszych kompleksowych usług obejmujących m.in.: różnego rodzaju kursy oraz szkolenia, usługi informatyczne oraz jakościowe, rozwój personelu czy zarządzanie zdrowiem.


Lokalizacja

Pszczyna, Śląskie
Batorego 19, 43-200

Nasze propozycje reklamowe:

pierścionki ceramiczne

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat oferuje produkty ze srebra najwyższej jakości. W ofercie znaleźć można pierścionki ceramiczne oraz pierścionki wykonane metodą tradycyjną, również z cyrkoniami lub kamieniami szlachetnymi. Pierścionki od Atwora to dobry pomysł na wyjątkową okoliczność - taką jak zaręczyny ale również na prezent dla bliskiej osoby Ogromny przekrój oferty (zarówno produktowej jak i cenowej) z pewnością pozwoli na dobranie czegoś ciekawego

uzdrowisko ciechocinek

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Eden uzdrowisko Ciechocinek oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu