Menu użytkownika

Header Bg Front

PSI - kasy, drukarki fiskalne Wrocław

Dodaj do ulubionych

Opis

PSI jest dystrybutorem kas fiskalnych oraz drukarek fiskalnych we Wrocławiu. Oferujemy Państwu urządzenia rejestrujące niezawodnych producentów, takich jak Elzab, POSNET, czy Datecs. Zajmujemy się także projektowaniem systemów informatycznych oraz serwisem posprzedażowym oprócz sprzedaży kas i drukarek fiskalnych. We Wrocławiu mieści się główna siedziba PSI, jednak posiadamy oddziały w całej Polsce. Zachęcamy do zajrzenia na naszą stronę internetową oraz poznania szerokiej oferty drukarek oraz kas fiskalnych.

Lokalizacja

Wrocław, Dolnośląskie
ul. Koszarowa 7, 51-149

Nasze propozycje reklamowe:

pierścionki ceramiczne

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat oferuje produkty ze srebra najwyższej jakości. W ofercie znaleźć można pierścionki ceramiczne oraz pierścionki wykonane metodą tradycyjną, również z cyrkoniami lub kamieniami szlachetnymi. Pierścionki od Atwora to dobry pomysł na wyjątkową okoliczność - taką jak zaręczyny ale również na prezent dla bliskiej osoby Ogromny przekrój oferty (zarówno produktowej jak i cenowej) z pewnością pozwoli na dobranie czegoś ciekawego

uzdrowisko ciechocinek

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Eden uzdrowisko Ciechocinek oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu