Menu użytkownika

Header Bg Front

PM Serwis, Wynajem dźwigów Wrocław

Dodaj do ulubionych
Kontakt +48 792 500 015
http://dzwigwynajemdzwiguwroclaw.pl

Opis

Na budowie bardzo w szeregu przypadków wykorzystywane są przeróżne machiny. Ich przeznaczenie jest w wielu wypadkach niebezużyteczne - dużo materiałów oraz urządzeń oraz innego rodzaju rzeczy charakteryzuje się wręcz olbrzymią wagą, która uniemożliwia ich bezpieczne przemieszczanie na wysokościach. Tu z pomocą, jak rozumie się samo przez się, przychodzą usługi typu Wynajem dźwigów Wrocław proponowane przez jednostkę gospodarczą PM Serwis - ich różnorodność gwarantuje, że do jakiegokolwiek zastosowania znajdzie się poprawnie dobrany do niego dźwig. Sporo jest typów dźwigów - od nadzwyczaj małych, używanych przez pracach na względnie niewielką skalę, aż po żurawie, które używane są na budowach ogromnych obiektów mieszkalnych, takich jak bloki lub wieżowce.

Lokalizacja

Wrocław, Dolnośląskie
Sosnowiecka 10, 52-008

Nasze propozycje reklamowe:

pierścionki ceramiczne

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat oferuje produkty ze srebra najwyższej jakości. W ofercie znaleźć można pierścionki ceramiczne oraz pierścionki wykonane metodą tradycyjną, również z cyrkoniami lub kamieniami szlachetnymi. Pierścionki od Atwora to dobry pomysł na wyjątkową okoliczność - taką jak zaręczyny ale również na prezent dla bliskiej osoby Ogromny przekrój oferty (zarówno produktowej jak i cenowej) z pewnością pozwoli na dobranie czegoś ciekawego

uzdrowisko ciechocinek

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Eden uzdrowisko Ciechocinek oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu