Menu użytkownika

Header Bg Front

Zakład Produkcji Betonów Małgorzata Waluszek

Dodaj do ulubionych
Kontakt Telefon: 32 235 01 11
Email: kontakt@zpbknurow.pl
http://www.zpbknurow.pl

Opis

Ważnym szczegółem podczas wykonywania fundamentów są na przykład ławy fundamentowe, które niesłychanie często są narażone na działanie niewartościowych wymogów atmosferycznych. To na nich naturalnie opiera się budynek i w następstwie tego ważne, żeby były one niesłychanie wytrzymałe, w przeciwnym wypadku ma prawo dochodzić do pęknięć betonu co jest tu po prostu niedopuszczalne. Jest jednak metoda, jaka zezwala tego uniknąć, a chodzi mianowicie o wykorzystywane domieszki do betonu, odpowiednie środki, jakie zapobiegają pękaniu, uplastyczniając cement przez co jest po prostu bardziej wytrzymały. Zakład Produkcji Betonów Małgorzata Waluszek gorąco zaprasza do współpracy.

Lokalizacja

Knurów, Śląskie
Kopalniana 2A, 44-190

Nasze propozycje reklamowe:

pierścionki ceramiczne

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat oferuje produkty ze srebra najwyższej jakości. W ofercie znaleźć można pierścionki ceramiczne oraz pierścionki wykonane metodą tradycyjną, również z cyrkoniami lub kamieniami szlachetnymi. Pierścionki od Atwora to dobry pomysł na wyjątkową okoliczność - taką jak zaręczyny ale również na prezent dla bliskiej osoby Ogromny przekrój oferty (zarówno produktowej jak i cenowej) z pewnością pozwoli na dobranie czegoś ciekawego

uzdrowisko ciechocinek

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Eden uzdrowisko Ciechocinek oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu