Menu użytkownika

Header Bg Front

Aleksander Sudoł - Charakterystyka Energetyczna Budynków

Dodaj do ulubionych
Kontakt tel. 787583988
e-mail: kontakt@ceb.com.pl
http://www.ceb.com.pl

Opis

Audyt energetyczny ma nadzwyczaj ważny cel i misję - akcentuje to Aleksander Sudoł z firmy CEB.com.pl. Przede wszystkim formułują ilość energii jaka może zostać zużyta w danym budynku. Świadectwa energetyczne wystawia się zarówno dla budynków najnowszych, jak i już powstałych. W dowolnym momencie taki dowód może być wykonany bo wystarczy jedynie chęć właściciela lub kupującego. Dokonuje się to na życzenie bo uwidocznia ilość energii jaką używa się do ogrzania pokoi, wody a także zużycie energii do wentylacji. Będzie to ocena energetyczna ustanowiona przez Unię Europejską by obniżyć z biegiem lat emisję gazów cieplarnianych którą to na ogólnopolską skalę wprowadza w życie program czyste powietrze.

Lokalizacja

Bochnia, Małopolskie
Wyspiańskiego 7, 32-700

Nasze propozycje reklamowe:

pierścionki ceramiczne

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat oferuje produkty ze srebra najwyższej jakości. W ofercie znaleźć można pierścionki ceramiczne oraz pierścionki wykonane metodą tradycyjną, również z cyrkoniami lub kamieniami szlachetnymi. Pierścionki od Atwora to dobry pomysł na wyjątkową okoliczność - taką jak zaręczyny ale również na prezent dla bliskiej osoby Ogromny przekrój oferty (zarówno produktowej jak i cenowej) z pewnością pozwoli na dobranie czegoś ciekawego

uzdrowisko ciechocinek

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Eden uzdrowisko Ciechocinek oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu