Menu użytkownika

Header Bg Front

WOSAN projektowanie instalacji sanitarnych

Dodaj do ulubionych
Kontakt Tel: 0 22 114 21 10
Email: biuro@wosan.pl
https://wosan.pl

Opis

Umywalka, muszla klozetowa i wanna lub kabina, w zależności od upodobań właściciela lokalu mieszkalnego to fundamentalne wyposażenie prawie każdej krajowej toalety. Na domiar tego można korzystać z mebli łazienkowych, w jakim miejscu gromadzone są kosmetyki i luster. Natomiast w krajach zachodnich bardzo nieraz wolno spotkać bidet. Ta łatwa bateria doprowadza przez instalacje sanitarne wodę, w jakim miejscu wolno utrzymać higienę intymnych miejsc oraz nóg bez przymusu wchodzenia pod prysznic - wypróbuj projektowanie instalacji sanitarnych proponowane przez WOSAN PROJEKTY INSTALACJI. Jest to o dużo wygodniejsza forma niż sztampowa wanna lub kabina prysznicowa, co uwzględnia projektowanie instalacji Warszawa. Oszczędza też dużo miejsca, bo bidet wkomponowany jest w ścianę jak umywalka, lecz na znacznie niższym poziomie.

Lokalizacja

Warszawa, Mazowieckie
Wiktorska 13/15 m. 10, 02-587

Nasze propozycje reklamowe:

pierścionki ceramiczne

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat oferuje produkty ze srebra najwyższej jakości. W ofercie znaleźć można pierścionki ceramiczne oraz pierścionki wykonane metodą tradycyjną, również z cyrkoniami lub kamieniami szlachetnymi. Pierścionki od Atwora to dobry pomysł na wyjątkową okoliczność - taką jak zaręczyny ale również na prezent dla bliskiej osoby Ogromny przekrój oferty (zarówno produktowej jak i cenowej) z pewnością pozwoli na dobranie czegoś ciekawego

uzdrowisko ciechocinek

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Eden uzdrowisko Ciechocinek oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu