Menu użytkownika

Header Bg Front

JOPP Design Sp. z o.o.

Dodaj do ulubionych
Kontakt TELEFON: (+48) 12 357 52 68
E-MAIL: salon@joppdesign.pl
http://www.joppdesign.com.pl

Opis

Każda kuchnia posiada własny klimat. A co przygotowuje ten klimat? Po pierwsze sprzęty meblowe. To, jakie meble wyłonimy wpływa na wszystko inne. Jeżeli kupimy dobre sprzęty meblowe będziemy mieli pewność, że nasza kuchnia nabierze należytego wyrazu. Ostatnimi czasy słynne stały się kuchnie otwarte, innymi słowy niejednokrotnie pomieszczenia z tak oznaczanym aneksem kuchennym. W takim wypadku należy niezmiernie dokładnie dobrać meble w należącej do nas kuchennej części - pomoże JOPP DESIGN SP Z O O. W takim domu kuchnia staje się w wielu przypadkach centrum wydarzeń. Należy, wobec tego umieć w taki sposób dopasować meble kuchenne by swym wyglądem nie gryzły się z pomieszczeniem, do jakiego jest kuchnia przyłączona.

 

Lokalizacja

Kraków, Małopolskie
Marii Dąbrowskiej 17D/59, 31-851

Nasze propozycje reklamowe:

pierścionki ceramiczne

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat oferuje produkty ze srebra najwyższej jakości. W ofercie znaleźć można pierścionki ceramiczne oraz pierścionki wykonane metodą tradycyjną, również z cyrkoniami lub kamieniami szlachetnymi. Pierścionki od Atwora to dobry pomysł na wyjątkową okoliczność - taką jak zaręczyny ale również na prezent dla bliskiej osoby Ogromny przekrój oferty (zarówno produktowej jak i cenowej) z pewnością pozwoli na dobranie czegoś ciekawego

uzdrowisko ciechocinek

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Eden uzdrowisko Ciechocinek oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu