Menu użytkownika

Header Bg Front

Zen Aluminium Stolarka Aluminiowa

Dodaj do ulubionych
Kontakt kontakt@zenaluminium.pl
https://zenaluminium.pl

Opis

Jesteśmy producentem konstrukcji aluminiowych stolarki aluminiowej na Polskę i Europę. Zenaluminium specjalizuje się w produkcji okien i drzwi z aluminium w tym fasad, balustrad, okiennic aluminiowych oraz ścianek wewnętrznych loftowych. Zapraszamy o do kontaktu. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii jesteśmy w stanie wyprodukować okna i drzwi dla najbardziej wymagających klientów. Są to między innymi duże okna typu HS i HST do domów i lokali, drzwi i okna typu unieś i przesuń oraz wiele innych. Wszystkie nasze produkty spełniają najwyższe wymagania Unii Europejskiej i stawiają na wysokie współczynniki termiczne. Każdy produkt wykonywany jest na zamówienie. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny!

Lokalizacja

Koszalin, Zachodniopomorskie
Szczecińska 65, 75-122

Nasze propozycje reklamowe:

pierścionki ceramiczne

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat oferuje produkty ze srebra najwyższej jakości. W ofercie znaleźć można pierścionki ceramiczne oraz pierścionki wykonane metodą tradycyjną, również z cyrkoniami lub kamieniami szlachetnymi. Pierścionki od Atwora to dobry pomysł na wyjątkową okoliczność - taką jak zaręczyny ale również na prezent dla bliskiej osoby Ogromny przekrój oferty (zarówno produktowej jak i cenowej) z pewnością pozwoli na dobranie czegoś ciekawego

uzdrowisko ciechocinek

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Eden uzdrowisko Ciechocinek oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu