Menu użytkownika

Header Bg Front

Izolacje Natryskowe - Kujawsko-Pomorskie

Dodaj do ulubionych
Kontakt 535 142 467
http://trwaleizolacje.pl/

Opis

 

Trwałe izolacje, które mamy Państwu do zaproponowania od wielu lat zyskują coraz większe grono zwolenników. Wygodna i szybka aplikacja, a także wysoka skuteczność izolacji to największe zalety innowacyjnej metody ocieplania budynków mieszkalnych i przemysłowych, a także hydroizolacji basenów i tarasów. Korzystamy z wysokiej jakości piany PUR oraz polimocznika, których właściwości skutecznie znoszą każde warunki atmosferyczne i eksploatacyjne. Działamy na terenie Torunia i Bydgoszczy, gdzie zlokalizowana jest nasza siedziba, jednakże z roku na rok nasza działalność jest rozszerzana na obszar całego kraju. Zespół Trwałeizolacje to kompetentni specjaliści, którzy przy pomocy systemu natryskowego skutecznie zaaplikują substancje, zapewniając Państwu komfortowe warunki mieszkalne i użytkowe. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

 

Lokalizacja

Toruń, Kujawsko-Pomorskie
87-100 Toruń, 87-100

Nasze propozycje reklamowe:

pierścionki ceramiczne

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat oferuje produkty ze srebra najwyższej jakości. W ofercie znaleźć można pierścionki ceramiczne oraz pierścionki wykonane metodą tradycyjną, również z cyrkoniami lub kamieniami szlachetnymi. Pierścionki od Atwora to dobry pomysł na wyjątkową okoliczność - taką jak zaręczyny ale również na prezent dla bliskiej osoby Ogromny przekrój oferty (zarówno produktowej jak i cenowej) z pewnością pozwoli na dobranie czegoś ciekawego

uzdrowisko ciechocinek

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Eden uzdrowisko Ciechocinek oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu