Menu użytkownika

Header Bg Front

Kontakt 583823349
https://www.telmor.pl/

Opis

Telkom Telmor to polska firma zajmująca się produkcją urządzeń teletechnicznych. W branży działamy od kilkudziesięciu lat, co pozwoliło nam doskonale poznać jej charakter oraz potrzeby Klientów. W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia do obsługi sieci HFC, budowy zaawansowanych sieci RTV/SAT oraz odbioru sygnału DVB-T. Wysoka jakość wykonania, gwarantująca bezawaryjne działanie przez wiele lat, a przy tym korzystna cena, odpowiednia do krajowych realiów – to priorytety którymi kierujemy się przy budowaniu naszej marki.

Lokalizacja

Gdańsk, Pomorskie
Schuberta 104, 80-172

Nasze propozycje reklamowe:

pierścionki ceramiczne

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat oferuje produkty ze srebra najwyższej jakości. W ofercie znaleźć można pierścionki ceramiczne oraz pierścionki wykonane metodą tradycyjną, również z cyrkoniami lub kamieniami szlachetnymi. Pierścionki od Atwora to dobry pomysł na wyjątkową okoliczność - taką jak zaręczyny ale również na prezent dla bliskiej osoby Ogromny przekrój oferty (zarówno produktowej jak i cenowej) z pewnością pozwoli na dobranie czegoś ciekawego

uzdrowisko ciechocinek

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Eden uzdrowisko Ciechocinek oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu