Menu użytkownika

Header Bg Front

Metropolitan Language Professionals

Dodaj do ulubionych
Kontakt Tel: 605250009
http://mlp.opole.pl

Opis

Sporo osób zdaje sobie kwestię z tego, że w dzisiejszych czasach znajomość bodaj jakiegoś języka zagranicznego jest niemal niezbędnością. Niejednokrotnie decydujemy się na lekcję języka angielskiego. Jest to język popularny oraz to właśnie dzięki jego znajomości dogadamy się w prawie każdym miejscu na świecie. Poza tym dużo osób twierdzi, że w porównaniu z innymi mowami nie jest skomplikowany do przyswojenia. Skutkiem tego jeżeli wyszukujesz fachowej szkoły językowej - przetestuj Metropolitan Language Professionals z Opola. Z nami poprawisz zdolności lingwistyczne!

 

Lokalizacja

Opole, Opolskie
Ozimska 63A, parter, II piętro, 45-368

Nasze propozycje reklamowe:

pierścionki ceramiczne

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat oferuje produkty ze srebra najwyższej jakości. W ofercie znaleźć można pierścionki ceramiczne oraz pierścionki wykonane metodą tradycyjną, również z cyrkoniami lub kamieniami szlachetnymi. Pierścionki od Atwora to dobry pomysł na wyjątkową okoliczność - taką jak zaręczyny ale również na prezent dla bliskiej osoby Ogromny przekrój oferty (zarówno produktowej jak i cenowej) z pewnością pozwoli na dobranie czegoś ciekawego

uzdrowisko ciechocinek

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Eden uzdrowisko Ciechocinek oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu