Menu użytkownika

Header Bg Front

Smart Learning

Dodaj do ulubionych
Kontakt telefon: 22 751 88 12
mail: info@smart.edu.pl
https://smart.edu.pl

Opis

Idealna znajomość języków obcych stała się niebezużyteczna w współczesnym świcie. Dziś coraz to więcej krajów jednoczy się, powstają internacjonalne organizacje oraz firmy, duże zasoby sieci internet są też w ogromnej mierzy obcojęzyczne. Znajomość języków jest wobec tego charakterystyczna przepustka do świata nauki, kultury i biznesu, nie licząc innych sfer - skutkiem tego sprawdź już teraz angielski – ze Smart Learning z Łomianek będzie to łatwiejsze! W miejsce uczyć się kilkunastu języków, prawidłowo jest postawić na parę najbardziej znanych, których używa się w obszernej ilości krajów. Właściwie cały świat uczy się np. jeżyka angielskiego. Również w Polsce są odpowiednio optymalne warunki do nauczania angielskiego.

Lokalizacja

Łomianki, Mazowieckie
Warszawska 31, 05-092

Nasze propozycje reklamowe:

pierścionki ceramiczne

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat oferuje produkty ze srebra najwyższej jakości. W ofercie znaleźć można pierścionki ceramiczne oraz pierścionki wykonane metodą tradycyjną, również z cyrkoniami lub kamieniami szlachetnymi. Pierścionki od Atwora to dobry pomysł na wyjątkową okoliczność - taką jak zaręczyny ale również na prezent dla bliskiej osoby Ogromny przekrój oferty (zarówno produktowej jak i cenowej) z pewnością pozwoli na dobranie czegoś ciekawego

uzdrowisko ciechocinek

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Eden uzdrowisko Ciechocinek oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu