Menu użytkownika

Header Bg Front

Express Elixir

Dodaj do ulubionych
Kontakt ul. rtm. W. Pileckiego 65
02-781 Warszawa
https://www.expresselixir.pl/

Opis

Express Elixir to system stworzony i obsługiwany przez KIR, który pozwala na szybkie i bezpieczne przekazanie pieniędzy na konto odbiorcy indywidualnego, bądź instytucji. Trwa to zaledwie kilka sekund. Aktualnie usługa ta dostępna jest w ponad 20 bankach. Koszt przelewu natychmiastowego ustalany jest w sposób indywidualny przez poszczególne instytucje finansowe, za pośrednictwem których klienci korzystają z Express Elixir. Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej.

Lokalizacja

Warszawa, Mazowieckie
ul. rtm. W. Pileckiego 65, 02-781

Nasze propozycje reklamowe:

pierścionki ceramiczne

Zmysłowa biżuteria od Atwora

Polska marka biżuterii, która już od 5 lat oferuje produkty ze srebra najwyższej jakości. W ofercie znaleźć można pierścionki ceramiczne oraz pierścionki wykonane metodą tradycyjną, również z cyrkoniami lub kamieniami szlachetnymi. Pierścionki od Atwora to dobry pomysł na wyjątkową okoliczność - taką jak zaręczyny ale również na prezent dla bliskiej osoby Ogromny przekrój oferty (zarówno produktowej jak i cenowej) z pewnością pozwoli na dobranie czegoś ciekawego

uzdrowisko ciechocinek

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku to kameralny obiekt przygotowany dla kuracjuszy, którzy cenią sobie wysoki komfort wypoczynku. Eden uzdrowisko Ciechocinek oferuje turnusy rehabilitacyjne wraz z dodatkowymi udogodnieniami jak własna tężnia czy grota solna.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu